Twój koszyk jest pusty!
cat_title

Materac sprężynowy kieszeniowy Foster 160x200

Model: Materac Foster 160
Dostępność: 10
Cena: 759,01 PLN
Cena netto: 617,08 PLN
Ilość:
+ ــ

Przedmiotem sprzedaży jest materac sprężynowy kieszeniowy Foster 160x200 

 
 
WYMIARY:
 
grubość : 17 cm
szerokość : 160 cm
długość : 200 cm
 
OPIS PRODUKTU:
 
1.Sprężyny: Sprężyny kieszeniowe charakteryzują się elastycznością punktową. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce. Kieszonki wykonane są z tkaniny, dzięki czemu eliminowane są odgłosy uginających się sprężyn. Wszystkie kieszonki ( same woreczki kieszonek ) połączone są ze sobą, natomiast same sprężyny pozostają niezłączone , każda sprężyna jest w osobnym woreczku i każda pracuje samodzielnie. Zapewnia to punktową, niezależną od siebie reakcję na obciążenie. Dodatkowo sprężyny które zastosowaliśmy do produkcji naszych materacy posiadają 7 stref różnych twardości. Od strony nóg i głowy sprężyny mają najniższą twardość, natomiast w samym środku materaca twardość najwyższą. Zaletą tego typu rozwiązania jest lepsze dopasowanie się sprężyn ( powierzchni materaca ) do ciała. W praktyce zastosowanie sprężyn kieszeniowych wpływa korzystnie na komfort snu z dwóch ważnych powodów :
1). Sprężyny pracują osobno więc nacisk na materac z jednej strony nie będzie bardzo odczuwalny z drugiej strony materaca ( ma to duże znaczenie przy użytkowaniu jednego materaca przez dwie osoby ).
2). Sprężyny dobrze dopasowują się do ciężaru ciała i jego kształtu. Mała średnica sprężyn oraz niezależny system ich połączeń wpływa korzystnie na ukształtowanie się powierzchni materaca do kształtu kręgosłupa. W naszych materacach zastosowaliśmy 272 szt sprężyn na 1 m2.
 
2. Pokrowiec: Zastosowana tkanina pikowana z podszytą flizeliną. Jest to tkanina wysokiej jakości. Pokrowiec posiada wszyty zamek na 3 długościach boków materaca. Tkanina posiada wszelkie niezbędne atesty dopuszczające ją do użytku jako tkaninę materacową. Wszystkie połączenia od strony wewnętrznej są zabezpieczone ściegiem overlokowym. Nasze pokrowce cechuje wysoka jakość i estetyka.
 
BUDOWA MATERACA :
- tkanina pikowana
- pianka visco, wysokość 3 cm
- przekładka  filcowa
- sprężyny woreczkowe, wysokość 11 cm
- przekładka  filcowa
- pianka o podwyższonej twardości T-25T, wysokość 3 cm
- tkanina pikowana
 
 
Materace objęte są gwarancją 24 miesięcy!!!