Twój koszyk jest pusty!
cat_title

Materac sprężynowy bonellowy Solaro 160x200

Model: Materac Solaro 160
Dostępność: 10
Cena: 554,73 PLN
Cena netto: 451,00 PLN
Ilość:
+ ــ

Przedmiotem sprzedaży jest materac sprężynowy Solaro o wymiarze 160x200

 
 
WYMIARY:
wysokość : 17 cm
szerokość : 160 cm
długość : 200 cm
 
OPIS PRODUKTU:
 
Nasze materace cechuje wysoki komfort snu. Dzięki zastosowaniu znanych i cenionych na rynku sprężyn bonellowych, oraz twardszej pianki tapicerskiej. Prezentowane materace wykonane są przez naszą firmę od podstaw, a użyte materiały są wysokiej jakości. Szczególną wagę przywiązujemy do dokładności podczas prac. Używamy tylko atestowanych materiałów. Dlatego nasze materace różnią się od innych, są dokładnie i estetycznie wykonane. Dbamy o wszystko, dlatego zdecydowaliśmy się na wykonanie specjalnych opakowań do transportu. Materace są pakowane w folię oraz zrobiony na wymiar karton z potrójną ścianką. Kupujący ma pewność że materac dojedzie na miejsce czysty. Na materace udzielamy 2 letniej gwarancji.
DORIS - to model materaca łączący w sobie dwie różne twardości materaca. Podwyższony od strony maty kokosowej i średni od strony samej pianki.
 
1. Sprężyny: Wkład ze sprężyn bonellowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,4 mm i wysokości 10 cm zapewnia wygodę snu. W naszych materacach na 1 m2 znajduje się 108 szt sprężyn, każda ma średnicę 9cm. System sprężyn w materacach bonellowych został tak pomyślany, że średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Konsekwencją tego jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyny. Większy nacisk powoduje zwiększanie siły wypierania. Dzięki temu nasze materace dostosowują się do każdej wagi ciała.
 
2. Pianka tapicerska: Za wygodę snu odpowiada też pianka. Nie może ona być za wysoka ani też zbyt niska, dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie pianki o wysokości 3 cm i twardości podwyższonej T-25T. W połączeniu ze sprężynami o wysokości 10 cm otrzymaliśmy trwałą i wygodną powierzchnię spania.
 
3. Mata kokosowa : Posiada właściwości lecznicze. Dodatkowo usztywnia całą konstrukcje materaca nadając mu wysoki stopień twardości.
 
4. Pokrowiec: Zastosowana tkanina pikowana z podszytą flizeliną. Jest to tkanina wysokiej jakości. Pokrowiec posiada wszyty zamek na 3 długościach boków materaca. Tkanina posiada wszelkie niezbędne atesty dopuszczające ją do użytku jako tkaninę materacową. Wszystkie połączenia od strony wewnętrznej są zabezpieczone ściegiem overlokowym. Nasze pokrowce cechuje wysoka jakość i estetyka.
 
BUDOWA:
• tkanina pikowana
• pianka o podwyższonej twardości T-25T i grubości 3 cm
• mata kokosowa - grubość 1 cm
• przekładka filcowa
• sprężyny bonellowe o śr. drutu 2,4 mm i wysokości 10 cm
• przekładka filcowa
• pianka o podwyższonej twardości T-25T i grubości 3 cm
• tkanina pikowana
 
Materace objęte są gwarancją 24 miesięcy!!!