Twój koszyk jest pusty!
cat_title

Materac sprężynowy bonellowy Diana 90x200

Model: Materac Diana 90
Dostępność: 10
Cena: 388,68 PLN
Cena netto: 316,00 PLN
Ilość:
+ ــ
Przedmiotem sprzedaży jest materac sprężynowy Diana o wymiarze 90x200
 
 
WYMIARY:
 
szerokość: 90 cm
długość: 200 cm
wysokość: 17 cm
 
 
OPIS PRODUKTU:
 
1. Materac: Prezentowany materac to model „Diana”. Jest to dwustronny materac, zbudowany ze sprężyn typu bonell, oraz dwóch rodzajów pianki tapicerskiej. Jedna ze stron materaca wykonana jest z gładkiej 3 cm pianki o podwyższonej twardości T25 T. 
Druga strona materaca wykonana jest z 4 cm wysokoelastycznej pianki typu RLK .
Zaletą pianki typu RLK jest większa elastyczność oraz większą trwałość w porównaniu ze zwykłymi piankami poliuretanowymi. 
Pianka ta posiada nacięcia na jej początku, środku oraz końcu. Nacięcia wykonane są w taki sposób aby zapewniały prawidłowe dopasowanie powierzchni materaca do powierzchni ciała. 
 
2. Sprężyny: Wkład ze sprężyn bonellowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,4 mm i wysokości 10 cm zapewnia wygodę snu. W naszych materacach na 1 m2 znajduje się 108 szt sprężyn, każda ma średnicę 9cm. System sprężyn w materacach bonellowych został tak pomyślany, że średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Konsekwencją tego jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyny. Większy nacisk powoduje zwiększanie siły wypierania. Dzięki temu nasze materace dostosowują się do każdej wagi ciała.
 
3. Pokrowiec: Zastosowana tkanina pikowana z podszytą flizeliną. Jest to tkanina wysokiej jakości. Pokrowiec posiada wszyty zamek na 3 długościach boków materaca. Tkanina posiada wszelkie niezbędne atesty dopuszczające ją do użytku jako tkaninę materacową. Wszystkie połączenia od strony wewnętrznej są zabezpieczone ściegiem overlokowym. Nasze pokrowce cechuje wysoka jakość i estetyka.
 
BUDOWA MATERACA :
 
- tkanina pikowana
- flizelina
- pianka RLK, wysokość 4 cm
- przekładka  filcowa
- sprężyny typu bonell, wysokość 10 cm
- przekładka filcowa
- pianka o podwyższonej twardości T-25T, wysokość 3 cm
- flizelina
- tkanina
 
 
Materace objęte są gwarancją 24 miesięcy!!!