Twój koszyk jest pusty!
cat_title

Materac sprężynowy bonellowy Laura 140x200

Model: Materac Laura 140
Dostępność: 10
Cena: 595,00 PLN
Cena netto: 483,74 PLN
Ilość:
+ ــ
Przedmiotem sprzedaży jest materac sprężynowy Laura o wymiarze 140x200
 
 
WYMIARY:
 
szerokość: 140 cm
długość: 200 cm
wysokość: 17 cm
 
 
OPIS PRODUKTU:
 
1. Materac: Prezentowany materac to model „Laura”. Jest to dwustronny materac, zbudowany ze sprężyn typu bonell, dwóch rodzajów pianki tapicerskiej, oraz maty kokosowej. Jedna strona wykonana jest z 3 cm pianki typu visco. Visco to pianka która reaguje na ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka pod wpływem temperatury ciała dostosowuje się do jego kształtu, dzięki czemu zapewnia mu odpowiednie podparcie na całej powierzchni. Druga strona materaca zbudowana jest z pianki poliuretanowej o podwyższonej twardości T-25T i dodatkowo wzmocniona jest przekładką wykonaną z maty kokosowej, dzięki temu charakteryzuje się podwyższoną twardością.
Mata kokosowa : posiada właściwości lecznicze. Dodatkowo usztywnia całą konstrukcje materaca nadając mu wysoki stopień twardości. Włókna kokosowe działają antybakteryjnie hamują rozwój roztoczy. Mata kokosowa posiada właściwości oddychające, zapobiega poceniu oraz przegrzewaniu ciała
 
 
2.Sprężyny: Wkład ze sprężyn bonellowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,4 mm i wysokości 10 cm zapewnia wygodę snu. W naszych materacach na 1 m2 znajduje się 108 szt sprężyn, każda ma średnicę 9cm. System sprężyn w materacach bonellowych został tak pomyślany, że średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Konsekwencją tego jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyny. Większy nacisk powoduje zwiększanie siły wypierania. Dzięki temu nasze materace dostosowują się do każdej wagi ciała.
 
3. Pokrowiec: Zastosowana tkanina pikowana z podszytą flizeliną. Jest to tkanina wysokiej jakości. Pokrowiec posiada wszyty zamek na 3 długościach boków materaca. Tkanina posiada wszelkie niezbędne atesty dopuszczające ją do użytku jako tkaninę materacową. Wszystkie połączenia od strony wewnętrznej są zabezpieczone ściegiem overlokowym. Nasze pokrowce cechuje wysoka jakość i estetyka.
 
BUDOWA MATERACA :
 
- tkanina pikowana
- flizelina
- pianka wisco, wysokość 3 cm
- przekładka  filcowa
- sprężyny typu bonell, wysokość 10 cm
- przekładka  filcowa
- mata kokosowa
- pianka o podwyższonej twardości T-25T, wysokość 3 cm
- flizelina
- tkanina pikowana.
 
 
Materace objęte są gwarancją 24 miesięcy!!!